WHATSAPPTAN HIZLI TEKLİF ALIN!!

Afrika Nakliye

by World Logistics / 2015-03-28 /
Afrika Nakliye

Güney Afrika Karayolu Taşımaları
Güney Afrika’nın bütün bölgelerine Karayolu Taşımacılığı hizmetleri ve Güney Afrika Ağır Yük Taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.
 
Güney Afrika Ağır Nakliyat
Güney Afrika'nın bütün bölgelerine tüm araç filomuzla ağır nakliyat hizmeti vermekteyiz. Güney Afrika Ağır Nakliyat taşımacılığımız Güney Afrika'ya yılların verdiği tecrübeyle deneyimli kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.
 
Güney Afrika Deniz Taşımacılığı
Güney Afrika Deniz Taşımacılığı hizmeti ile tüm Güney Afrika limanlarına Proje Taşıması ve Ağır Nakliyat taşımalarınızı yapmakta ve limanlardan teslim sahasına kadar Güney Afrika'nın bütün bölgelerine multimodal taşımalar sunmaktayız.Güney Afrika Ağır Nakliyat ve Güney Afrika Proje Taşımacılığı alanında öncü firma olma özelliğini devam ettirmektedir.
 
Güney Afrika Proje Taşımacılığı
Güney Afrika'da faaliyet gösteren enerji santralleri ve müteahhitlik hizmeti veren firmalar Güney Afrika Proje Taşımalarını firmamız aracılığıyla gerçekleştirmiştir, Güney Afrika Proje Taşımalarını bölgenin en tecrübeli nakliyecisi olarak yapmaktayız.
 
Güney Afrika Uluslararası Nakliyat
World Logistics, Güney Afrika’da birçok farklı hizmet sunmaktadır.
Bu hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir.
 
 

Afrika Nakliye Güney Afrika Karayolu Taşımaları, Afrika Nakliye, Afrika Taşıma, Afrika Kargo, Afrika nakliya World Logistics

  • Pin It
Tagged under: ,
YUKARI ÇIK