WHATSAPPTAN HIZLI TEKLİF ALIN!!

BİZ KİMİZ?


WORLD LOGISTICS   

  20 yıllık sektörel tecrübemiz ile 2010 yılında World Lojistik firmamızı kurarak iş ortaklarımıza denizyolu, havayolu ve karayolu taşımacılığında ihracat ve ithalat yüklemelerinin uluslararası nakliyesi ve Lojistiği alanında destek vermekteyiz. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile çok geniş acente ağımız ile iş ortaklarımıza sınır tanımayan çözümler üretmekteyiz. Başta tüm Ortadoğu ve Arap limanları olan S. Arabistan-Jeddah, Dammam, Riyadh, Birleşik Arap Emirlikleri-Dubai, Abu Dhabi Katar-Doha, Tunus-Rades, Tunis, Sousse, Libya-Misurata, Al Khoms, Ürdün-Aqaba, Amman, Cezayir-Alger, Oman-Muscat, Yemen-Hoddeidah, Aden, Mısır-Alexandria, Port Said, Fas-Casablanca, Lübnan-Beyrut limanlarına çok yoğun olarak, Afrika, Amerika, Avrupa ve Uzakdogu limanlarına hizmetlerimiz vardır. Çözüm odaklı ve hızlı şirket politikamız ile değerli müşterilerimize çözüm üretmekteyiz. Ayrıca sahadan - depoya ya da depodan - liman sahasına komple ve parsiyel konteyner taşımacılığı, açık yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, ro- ro taşımacılığı hizmetlerimiz de mevcuttur.


MİSYON

   İş ortaklarımızın her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlama


VİZYON

   World Lojistik olarak denizcilik ve nakliye alanında sahip olduğumuz tecrübeyle başladığımız ticari hayatımızda, ithalat ve ihracat alanındaki tüm deniz, hava ve kara yolu yüklemelerinizde yaygın acente ağımız, genç ve dinamik kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti en uygun maliyetle aktarmak hedeflerimizin başında yer almıştır. Nakliyat alanında yeni teknolojileri takip etmek, kullanmak ve en verimli çözümler sunarak iş ortaklarımız için artı değerler yaratmak, başlıca hedefimizdir. Sektörde kalıcı olmak ve her müşterimizin kendini özel ve güvende hissettiği bir lojistik hizmet anlayışıyla çözüm üreten bir şirket olabilmek için, hızlı büyüme yerine “müşteri odaklı “ olarak kontrollü büyümeyi hedeflemektedir Ana faaliyet konusu deniz taşımacılığı olan firmamız, özünde müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olup, kuruluşundan da önce kazanılmış olduğu bilgi ve birikimleri müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet olarak yansıtmayı amaç edinmiş ve bu doğrultuda faaliyetini sürdürmektedir.

 

HIZLI TEKLİF ALIN

dünyanın her yerine en uygun kargo ve nakliye fiyatları. Avrupa günlük parsiyel nakliye taşıma. 24-72 saat arası express taşımacılık.

YUKARI ÇIK