WHATSAPPTAN HIZLI TEKLİF ALIN!!

Suudi Arabistan Nakliye

by World Logistics / 2016-12-10 /
Suudi Arabistan Nakliye

Arabistan Nakliye

Suudi arabistan nakliye Karayolu Taşımaları

Güney Afrika’nın bütün bölgelerine Karayolu Taşımacılığı hizmetleri ve Güney Afrika Ağır Yük Taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

 

Güney Afrika Ağır Nakliyat

Güney Afrika'nın bütün bölgelerine tüm araç filomuzla ağır nakliyat hizmeti vermekteyiz. Güney Afrika Ağır Nakliyat taşımacılığımız Güney Afrika'ya yılların verdiği tecrübeyle deneyimli kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Güney Afrika Deniz Taşımacılığı

Güney Afrika Deniz Taşımacılığı hizmeti ile tüm Güney Afrika limanlarına Proje Taşıması ve Ağır Nakliyat taşımalarınızı yapmakta ve limanlardan teslim sahasına kadar Güney Afrika'nın bütün bölgelerine multimodal taşımalar sunmaktayız.Güney Afrika Ağır Nakliyat ve Güney Afrika Proje Taşımacılığı alanında öncü firma olma özelliğini devam ettirmektedir.

 

Güney Afrika Proje Taşımacılığı

Güney Afrika'da faaliyet gösteren enerji santralleri ve müteahhitlik hizmeti veren firmalar Güney Afrika Proje Taşımalarını firmamız aracılığıyla gerçekleştirmiştir, Güney Afrika Proje Taşımalarını bölgenin en tecrübeli nakliyecisi olarak yapmaktayız.

 

Güney Afrika Uluslararası Nakliyat

World Logistics, Güney Afrika’da birçok farklı hizmet sunmaktadır.

Bu hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

arabistan nakliye

- Sudan

- Gana

- Somali

- Güney Afrika

- Mali 

- Nijerya 

- Moritanya

- Mauritus

- Madagaskar

- Fildişi Sahilleri

 

Suudi Arabistan Nakliye

arabistan nakliye

suudi arabistan nakliye

suudi arabistan nakliye, arabistan nakliye, suudi arabistan taşımacılık, arabistan konteynır, arabistan konteyner, arabistan parça yükle

  • Pin It
Tagged under: ,
YUKARI ÇIK