WHATSAPPTAN HIZLI TEKLİF ALIN!!

Şili Nakliye

by World Logistics / 2019-04-26 /
Şili Nakliye

Şili Nakliye, Güney Amerika ve Türkiye arasında her türlü ithalat ve ihracat yüklemeleri, World Logistics Denizyolu Nakliye Servisi ile en uygun fiyatlara taşınmaktadır.
 
    18 yıllık deneyim ve tecrübesi ile şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız....  
 
 
    Şili Nakliye ve Güney Amerika Parsiyel' de Güçlü acente ağına sahip firmamız rekabetçi navlun avantajı ve müşteri memnuniyeti odaklı hızlı servis kalitesi ile yıllardır sizlerin desteği ile yoluna devam etmektedir.   
 
   Kusursuzluk ilkesi ve uzman kadrosuyla  Kapıdan – Kapıya Limandan – Limana FOB & CIF & EX-WORK taşıma seçeneklerini sunmakta ve istenildiği taktirde,karşı limanda navlun bedelini alıcıdan tahsil edebilmektedir.
 
Ekonomik fiyat ve servis kalitesinden ödün vermeyen firmamız, World Logistics garantisini müşterilerine sunmaktadır.
 
Ortadoğu bölgesine kendimize ait 50 öz tır & 160 filodan oluşan karayolu servisini müşterilerimize Şili Nakliye, Arjantin Parsiyel, Güney Amerika Parsiyel hizmeti sunmaktayız.
 
Denizyolu & Proje Taşımacılığı Şili Nakliyat, Ağır Nakliye, Parsiyel ve Proje Taşımacılığı, Lowbed profesyonel ekibimizle italya nakliye hizmeti vermekten kıvanç duyarız.   

Şili Nakliye, Arjantin Parsiyel, Güney Amerika Parsiyel, Arjantin Nakliye, Arjantin Yük, Arjantin Nakliyat, Ağır Nakliye, Parsiyel ve Proje Taşımacılığı, Lowbed

  • Pin It
Tagged under: ,
YUKARI ÇIK